Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

З 04 по 10 грудня проводилась акція "Національний тиждень читання" під гаслом "Бути своїм". Здобувачі освіти 1-11 класів нашої школи, долучилися до цієї акції.

13 грудня 2023 о 19:31 | Швець І. В. | no comments

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізм досягнення безпеки в суспільстві й зусилля світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

11 грудня 2023 о 16:57 | Швець І. В. | no comments

18 жовтня у Вишневому НВК проведено онлайн-зустріч Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Національного університету цивільного захисту України із старшокласниками, які зацікавлені в здобутті спеціальностей у галузі знань "Цивільна безпека".

18 жовтня 2023 о 18:52 | Швець І. В. | no comments

11 жовтня 2023 року у Вишневому НВК було проведено урок мужності спрямований на підвищення іміджу Збройних Сил України. На урок запросилих військових нашого старостату, які приймали участь у АТО та відбитті повномасштабного вторгнення російської федерації:
Іващенка Вадима Олександровича,
Зарву Володимира Миколайовича та
Гришка Віталія Миколайовича.
Під час зустрічі воїни розповіли здобувачам освіти про особливості проходження служби в ЗСУ під час війни.
Діти подякували нашим захисникам за мужність та стійкість у обороні України!!!

12 жовтня 2023 о 19:12 | Швець І. В. | no comments

А завершили ми робочу п'ятницю, 29 вересня 2023 року, позитивними емоційними привітаннями від здобувачів освіти 5-11 класів для працівників освіти з професійним святом.
Нехай ця осінь золота, вам подарує вік щасливий
Щоб не згасали, доброта, здоров'я, радощі і сили.
Щоб ваш важкий почесний труд, був плідний як багата осінь
І кожен день, що йде новий, хай тільки радість вам приносить.

2 жовтня 2023 о 17:05 | Швець І. В. | no comments

29 вересня 2023 року до Дня захисників і захисниць України у нашому навчальному закладі був проведений захід "Герої нашої землі". Учні згадали славні та героїчні сторінки нашої історії - від козацтва до сьогодення.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого земляка - Кулика Станіслава Миколайовича.

2 жовтня 2023 о 17:00 | Швець І. В. | no comments

29 вересня 2023 року у нашій школі до 82-х роковин трагедії Бабиного яру була інформаційна хвилинка та церемонія вшанування жертв Бабиного яру, всесвітньо відомого символу Голокосту в Україні.

2 жовтня 2023 о 16:55 | Швець І. В. | no comments

Учні 2 класу вітають всіх з Днем Миру!!!
Дякуємо ЗСУ! Цінуємо!Переможемо!!!

21 вересня 2023 о 19:50 | Швець І. В. | no comments

Сьогодні, 19 вересня, здобувачі освіти Вишневого НВК вшанували хвилиною пам'яті воїнів-визволителів нашого Хорольського краю від німецько-фашистських загарбників.
Поклали квіти до пам'ятника мужніх синів і доньок України, які боролися за наше щасливе майбутнє.
Адже саме нам потрібно буде передати наступним поколінням глибоку пошану і щиру вдячність всім тим, хто боровся за нашу свободу.
Також діти відвідали місцевий сільський історичний музей, де учитель історії Швець Л.П. розповіла про визволення Хорольщини від нацистських загарбників.

21 вересня 2023 о 19:43 | Швець І. В. | no comments

До Міжнародного дня грамотності учні 9 класу взяли участь у вікторині "Я знаю українську мову"

21 вересня 2023 о 19:33 | Швець І. В. | no comments

Сонце світить всім тепленьке,
Ми промінчики маленькі,
Любимо змагатись,
В спортивні ігри гратись!!!!!

21 вересня 2023 о 19:28 | Швець І. В. | no comments

Спорт - це змагання. В спорті найповніше втілено прагнення людини до мети. В спорті вона являє конкретний результат або місце.

21 вересня 2023 о 19:22 | Швець І. В. | no comments

Вітаємо з Днем Незалежності України! Україна - це земля, де ми народилися і живемо, вперше побачили та пізнали світ. Ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а лише зхаищала себе від ласих на чуже добро близьких та далеких сусідів.

25 серпня 2023 о 09:29 | Швець І. В. | no comments

Вишневий НВК вітає з Днем Державного прапора України!
Прапор нашої країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах.
Це вірність і мужність наших захисників та громадян. Їх відвертість та чесність, готовність до самопожертви та віра в нашу перемогу!

25 серпня 2023 о 09:19 | Швець І. В. | no comments